Logo Cuerpo Estetico

Urządzenia i technologie

Ikona urządzenie
VMAT Pro Medical

VMAT Pro Medical

Kosmetologia twarzy i ciała

VMAT Pro Medical to urządzenie wykorzystujące technologię fali uderzeniowej. Zapewnia wysoce skuteczne rezultaty w zakresie redukcji cellulitu, ujędrniania i konturowania ciała, redukcji tkanki tłuszczowej oraz likwidacji oznak starzenia się twarzy. Jest urządzeniem umożliwiającym przeprowadzenie pięciu różnych zabiegów.

Fala uderzeniowa to fala akustyczna, definiowana jako fala gwałtownego wzrostu ciśnienia, wycelowana w obszary, które wymagają „naprawy”. Terapia falą uderzeniową przyczynia się do przyspieszenia procesu zdrowienia poprzez pobudzenie cyrkulacji krwi oraz stymulację metabolizmu. Co więcej, fala uderzeniowa wpływa na rozpuszczenie zwapniałych fibroblastów, zwiększenie produkcji kolagenu, a także zmniejszenie napięcia mięśni.

Zabieg przy użyciu akustycznej fali uderzeniowej jest bezbolesny i polega na pobudzeniu naturalnych mechanizmów naprawczych organizmu w celu poprawy napięcia tkanki. W trakcie zabiegu fale rozbijają zwłóknienia tkanki łącznej bez uszkadzania tkanki skórnej, mięśniowej ani nerwów.

VMAT PRO Medical w precyzyjny i bezpieczny sposób redukuje cellulit będący głównym problemem estetycznym ponad 80% kobiet oraz ujędrnia ciało usuwając nadmiar tkanki tłuszczowej.

Wskazania:

  • usuwa cellulit każdego typu (w tym cellulit włóknisty),
  • eliminuje efekt skórki pomarańczy,
  • redukuje tkankę tłuszczową,
  • poprawia napięcie tkanki łącznej,
  • redukuje obwód,
  • znacząco poprawia wygląd skóry.

Terapia z wykorzystaniem fali uderzeniowej zwalcza oznaki starzenia się twarzy pojawiające się już po 25 roku życia na skutek utraty elastyczności włókien tkanki skórnej.

Dzięki specjalnym protokołom zabiegowym VMAT PRO Medical zapewnia zdecydowany efekt odmłodzenia twarzy. Skutecznie redukuje zmarszczki twarzy (bruzdy nosowo-wargowe, zmarszczki na górnej wardze, w kącikach ust, zmarszczki na czole), a także zmarszczki na delikatnej skórze wokół oczu.

Zabieg VMAT jest bezbolesny i daje najlepsze rezultaty wykonany w serii kilku zabiegów.